pracuj - oferty pracy - giełda pracy - praca ogłoszenia - telepraca - szukam pracy - praca za granicą - Dublin - Londyn - wzory CV oraz listów motywacyjnych - rekrutacja
R
E
K
L
A
M
A
Ogłoszenia praca
R
E
K
L
A
M
A

Pomoc  |  Obsługa klienta: Chat online
Strona GłównaOferty PracyTematyczneBaza WiedzyMój Jobber.plEnglish VersionSekcja dla Pracodawców
Szukaj pracy:    |    Zarejestruj się   |   Logowanie

Jobber.pl ›› Porady dla szukających pracy ›› Czekając na telefon ››
Szukam Pracy
Wpisz słowa kluczowe:
Szukaj
›› więcej opcji
Szukaj wg
Nr. oferty
Idź!
R     E     K     L     A     M     A
www.PracaSprzedaz.pl
Najlepsze oferty pracy dla handlowców, sprzedawców, account managerów, kierowników sprzedaży. Zapraszamy!


Pliki i Odnośniki
Rozmowa kwalifikacyjnaRozmowa kwalifikacyjna
jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

Czekając na telefon

Wszystko ma swój początek, a w przypadku pracy tym początkiem jest żmudny proces odnajdowania najlepszych ofert zatrudnienia.
20 marca 2005

Aby czynność ta nie była dużo przyjemniejsza, poszukiwanie pracy najlepiej przeprowadzić wykorzystując muliwyszukiwarkę ofert pracy www.praco.pl (kliknij, by otworzyć w nowym oknie). Jej unikalna formuła umożliwia szybkie i proste przeszukiwanie oraz porównywanie setek tysięcy ofert pracy z całego Internetu - portali pracy, witryn firmowych, list dyskusyjnych. Oszczędzamy tym samym czas, a także znacznie zwiększamy prawdopodobieństwo trafienia na ofertę, której nie znaleźlibyśmy korzystając z innych źródeł ofert pracy.

Sugestia
Kliknij! Szukaj ofert pracy z całego Internetu na Praco.pl - Oferty pracy

Podczas trzeciej rozmowy kwalifikacyjnej Magda dowiedziała się, że otrzymuje rekomendację działu HR i że w najbliższym czasie powinna spodziewać się telefonu.
Od tego czasu Magda nie rozstawała się ze swoim telefonem komórkowym i całymi dniami czekała na upragniony telefon. Niestety, nikt nie dzwonił.

Pod koniec tygodnia Magda stawała się coraz bardziej zdenerwowana, zastanawiała się dlaczego jeszcze nikt z działu HR nie zadzwonił. Zaistniałą sytuację tłumaczyła sobie tym, że dział HR jest bardzo zajęty i na pewno muszą mieć ważny powód. W końcu powiedziano jej że jest odpowiednią kandydatką na to stanowisko więc na pewno prędzej czy później zadzwonią.

Po kilku tygodniach oczekiwania Magda straciła nadzieję. Rozczarowana zaczęła szukać nowych ofert pracy.

Następna strona ››


Reklama


autor: Agnieszka Zawadzka

tytuł orginału "Waiting For the Official Job Offer"
http://www.careerstrides.com/article_waiting.htmlCopyright © 2004 - 2018 Skilled Software, All Rights Reserved | Polityka Prywatności | praca :: Praca Sprzedaż :: Oferty pracy | Do górydo góry

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape