pracuj - oferty pracy - giełda pracy - praca ogłoszenia - telepraca - szukam pracy - praca za granicą - Dublin - Londyn - wzory CV oraz listów motywacyjnych - rekrutacja
R
E
K
L
A
M
A
Ogłoszenia praca
R
E
K
L
A
M
A

Pomoc  |  Obsługa klienta: Chat online
Strona GłównaOferty PracyTematyczneBaza WiedzyMój Jobber.plEnglish VersionSekcja dla Pracodawców
Szukaj pracy:    |    Zarejestruj się   |   Logowanie

Jobber.pl ›› Porady dla szukających pracy ›› W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną ››
Szukam Pracy
Wpisz słowa kluczowe:
Szukaj
›› więcej opcji
Szukaj wg
Nr. oferty
Idź!
R     E     K     L     A     M     A
www.PracaSprzedaz.pl
Najlepsze oferty pracy dla handlowców, sprzedawców, account managerów, kierowników sprzedaży. Zapraszamy!


Pliki i Odnośniki
Rozmowa kwalifikacyjnaRozmowa kwalifikacyjna
jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
Czekając na telefonCzekając na telefon
jak poradzić sobie z oczekiwaniem po rozmowie kwalifikacyjnej

W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną

Wszystko ma swój początek, a w przypadku pracy tym początkiem jest żmudny proces odnajdowania najlepszych ofert zatrudnienia.
23 marca 2005

Aby czynność ta nie była dużo przyjemniejsza, poszukiwanie pracy najlepiej przeprowadzić wykorzystując muliwyszukiwarkę ofert pracy www.praco.pl (kliknij, by otworzyć w nowym oknie). Jej unikalna formuła umożliwia szybkie i proste przeszukiwanie oraz porównywanie setek tysięcy ofert pracy z całego Internetu - portali pracy, witryn firmowych, list dyskusyjnych. Oszczędzamy tym samym czas, a także znacznie zwiększamy prawdopodobieństwo trafienia na ofertę, której nie znaleźlibyśmy korzystając z innych źródeł ofert pracy.

Sugestia
Kliknij! Szukaj ofert pracy z całego Internetu na Praco.pl - Oferty pracy

Rola wyglądu zewnętrznego to jeden z najczęściej opisywanych tematów w kontekście procesu poszukiwania pracy, a jednocześnie ciągle jest to atut słabo wykorzystywany przez osoby poszukujące pracy.
W trakcie wywiadu rekrutacyjnego pierwsze wrażenie jest niezmiernie ważne. Pamiętaj, że potencjalnemu pracodawcy musisz się "sprzedać" jak najlepiej, a pierwszą rzeczą, na jaką rekruter zwraca uwagę, jest twój wygląd. Dlatego warto zastanowić się nad ubiorem i wybrać strój odpowiednio dopasowany do stanowiska, o jakie się ubiegamy.

Oczywiście odpowiedni ubiór nie gwarantuje nam otrzymania propozycji pracy, ale może znacznie zwiększyć nasze szanse poprzez stworzenie pozytywnego wizerunku naszej osoby.

Na pewno wiele osób mogłoby powiedzieć, że nie powinno się oceniać człowieka na podstawie wyglądu zewnętrznego. Jest w tym stwierdzeniu sporo racji jednak rzeczywistość jest zupełnie inna - jesteśmy oceniani na podstawie tego jak wyglądamy! Na podstawie pierwszego wrażenia osoba rekrutująca wyobraża sobie jaką jesteśmy osobą, jakie posiadamy cechy, jak się zachowujemy.

Następna strona ››


Reklama


autor: Agnieszka ZawadzkaCopyright © 2004 - 2019 Skilled Software, All Rights Reserved | Polityka Prywatności | praca :: Praca Sprzedaż :: Oferty pracy | Do górydo góry

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape